Regulamin, płatności, zwroty

REGULAMIN

  1. Cechy kolorystyczne produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oryginału ze względu na używaną przez Kupującego wyszukiwarkę internetową lub ustawienia monitora.
  2. Wszystkie produkty oferowane przez Sprzedającego są wiążącą ofertą. Wraz z potwierdzeniem zamówienia przez Kupującego przyjmuje on ofertę.
  3. Zwrot produktu dokonywany jest na koszt Kupującego w ciągu 3 dni od otrzymania. Spódnice uszyte na specjalne zamówienie. Np. nietypowa długość lub ilość warstw tiulu nie podlega zwrotowi. Odbiór osobisty WARSZAWA- Patrz kontakt! 536 304 511

ZWROTY

Zwrotu można dokonać w ciągu 3 dni od zakupu, koszt przesyłki pozostaje w gestii kupującego.

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Proszę o uregulowanie płatności w terminie do 3 dni od złożenia zamówienia. Przyjmuję płatności przelewem bankowym oraz płatności przez Paypal. Zamówienia wysyłane są zwykle w ciągu 2-4 dni roboczych od daty otrzymania płatności. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej wysyłce – bardzo proszę o kontakt. Cena wysyłki zależna od wagi paczki.

Odbiór osobisty WARSZAWA – Patrz kontakt!

Dla pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, Unia Europejska uruchomiła platformę internetową („platformaODR”): http://ec.europa.eu/consumers/odr/