TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

FUTRA – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Futra, wszędzie futra! Większość kolekcji pokazało futrzane okrycia wierzchnie. Po pierwsze, klasyki inspirowane stylem vintage. Ciężkie, długie, w naturalnych odcieniach. Takie widziałyśmy na wybiegach Dries Van Noten, Marc Jacobs, Michael Kors lub Louis Vuitton. Po drugie, przegląd wszystkich kolorów tęczy w nowoczesnym wydaniu: zarówno odcieni soczystych, wibrujących, jak i subtelnych pasteli. Do pierwszej grupy zaliczymy propozycje MSGM, Emilio Pucci, Miu Miu i Ellery, do drugiej – Nina Ricci, Paul&Joe, Emilio Pucci lub Miu Miu. W którym futrzanym fan clubie jesteście – klasyka czy nowoczesność?

Moda jesień zima 2017/18: Michael Kors, Louis Vuitton, Miu Miu, Emilio Pucci, Nina Ricci (fot. East News)

KOŻUCHY – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Kurtki, płaszcze i kamizelki podbite kożuchem to jedne z naszych ulubionych jesienno-zimowych okryć, więc tym większa radość, że wracają w nowym sezonie ze zdwojoną siłą. Obfitość kształtów, tekstur, kolorów i długości Was zaskoczy. Klasyczne awiatorki szukajcie w kolekcjach Saint Laurent Paris, Sonia Rykiel, Diesel i Nicholas K. Przeszycia z owczej wełny na zewnętrznej stronie modeli znajdziecie w propozycjach Proenza Schouler czy Topshop Unique, a efektowne płaszcze podbite kożuchem to pomysł na zimowe okrycia Balmain lub Chloe. Który projekt widziałybyście w swojej szafie?

Moda jesień zima 2017/18: Saint Laurent, Topshop Unique, Chloe, Proenza Schouler, Balmain (fot. East News)

KOSMOS – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Nawiązaniem do poprzedniego trendu będzie futuryzm w modzie rozumiany na wiele sposobów. Najpierw bardzo mocno kojarzony z tym kierunkiem kolor srebrny, który będzie wiodącą barwą jesienno-zimowego okresu. W wersji ekstremalnej od stóp do głów widziałyśmy go u Chanel, Comme des Garcons, Christophera Kane, Wandy Nylon lub Prabala Gurunga. Ponadto, będziemy inspirować się kosmosem, co będzie odzwierciedlone w charakterystycznych kostiumach lub printach. Bezpośrednie kosmiczne nawiązania od razu kojarzą nam się z Chanel i Lacoste. Karl Lagerfeld i Felipe Oliveira Baptista podporządkowali temu tematowi całe swoje pokazy – zaczynając od scenografii, a kończąc na kolekcji. W modzie jutro jest dziś!

Moda jesień zima 2017/18: Wanda Nylon, Christopher Kane, Balenciaga, Chanel, Lacoste (fot. East News)

http://lamode.info/trendy-jesien-zima-2017-18-moda-damska.html

Dodaj komentarz